UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Home
bs: Početna

en: content
bs: sadržaj

en: Image
bs: Slika

en: Help
bs: Pomoć

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: User account menu
bs: Korisnički meni
