UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Home
da: Hjem

en: content
da: indhold

en: breadcrumb
da: brødkrumme

en: Image
da: Billede

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Footer
da: Sidefod

en: Custom
da: Tilpasset

en: Tabs
da: Faner

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: User account menu
da: Brugerkontomenu
