UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Home
de: Startseite

en: content
de: Inhalt

en: breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Image
de: Bild

en: Help
de: Hilfe

en: Page title
de: Seitentitel

en: Footer
de: Fußzeile

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Sidebar
de: Seitenleiste

en: sidebar
de: Seitenleiste

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Main navigation
de: Hauptnavigation

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Breadcrumbs
de: Pfadnavigation

en: Main page content
de: Hauptinhalt der Seite

en: Quick Search
de: Schnellsuche

en: Title Text
de: Titeltext

en: Site branding
de: Branding der Website

en: Primary admin actions
de: Primäre Verwaltungsaktionen

en: User account menu
de: Benutzermenü
