UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: content
el: ύλη

en: Image
el: Εικόνα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
