UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: content
eo: enhavo

en: Image
eo: Bildo

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra

en: Banner
eo: Rubando

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
