UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: content
et: sisu

en: Image
et: Pilt

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Banner
et: Bänner

en: Tabs
et: Sakid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
