UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Home
eu: Azala

en: content
eu: edukia

en: breadcrumb
eu: Ogia-apurrak

en: Image
eu: Irudia

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
