UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: content
fi: sisältö

en: Image
fi: Kuva

en: Help
fi: Ohje

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
