UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: content
gl: contido

en: Image
gl: Imaxe

en: Help
gl: Axuda

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
