UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: content
he: תוכן

en: Image
he: תמונה

en: Help
he: עזרה

en: URL
he: כתובת URL

en: Page title
he: כותרת דף

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Custom
he: מותאם

en: Banner
he: באנר

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Tabs
he: לשוניות

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Main page content
he: תוכן
