UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: content
hy: պարունակություն

en: Image
hy: Նկար

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
