UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: content
it: contenuto

en: Image
it: Immagine

en: Help
it: Aiuto

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Custom
it: Personalizzato

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Tabs
it: Schede

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Main menu
it: Menu principale

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Site branding
it: Branding del sito

en: Primary admin actions
it: Azioni di amministrazione principali

en: User account menu
it: Menu profilo utente
