UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: content
ja: コンテンツ

en: breadcrumb
ja: パンくずリスト

en: Image
ja: 画像

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Footer
ja: フッター

en: Custom
ja: カスタム

en: Banner
ja: バナー

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Tabs
ja: タブ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
