UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: content
jv: kontén

en: Image
jv: Gambar

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
