UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: content
ka: კონტენტი

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური
