UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: content
kk: контент

en: Image
kk: Сурет

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі
