UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Home
km: ដើម

en: content
km: មាតិកា

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
