UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು
