UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: content
lv: saturs

en: Image
lv: Attēls

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Banner
lv: Baneris

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
