UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: content
mn: агуулга

en: Image
mn: Зураг

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Main menu
mn: Гол цэс
