UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
