UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: content
nl: inhoud

en: Image
nl: Afbeelding

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Footer
nl: Voet

en: Custom
nl: Aangepast

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: sidebar
nl: zijbalk

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
