UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: content
oc: contengut

en: Image
oc: Imatge

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Banner
oc: Bandièra

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Tabs
oc: Onglets

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala
