UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Home
ps: کور

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: URL
ps: پته (URL)

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
