UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Home
pt: Início

en: content
pt: conteúdo

en: breadcrumb
pt: trilha de navegação

en: Image
pt: Imagem

en: Help
pt: Ajuda

en: Page title
pt: Título da página

en: Footer
pt: Rodapé

en: Custom
pt: Personalizado

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: Tabs
pt: Abas

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Site branding
pt: Definição de marca do site

en: Primary admin actions
pt: Ações primárias do administrador

en: User account menu
pt: Menu de conta de usuário
