UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: content
sk: obsah

en: breadcrumb
sk: navigácia

en: Image
sk: Obrázok

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Tabs
sk: Záložky

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: User account menu
sk: Používateľské menu
