UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: content
sq: përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: URL
sq: Adresa URL

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar
