UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: content
ur: متن

en: Image
ur: تصویر

en: Help
ur: مدد

en: URL
ur: یو آر ایل
