Uber Publisher Author Profile (7.0.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
