Uber Publisher Author Profile (7.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: About
el: Περί

en: Asc
el: Αύξ
