Uber Publisher Author Profile (7.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा
