Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: About
et: Programmist

en: Meta tags
et: Metasildid

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
