Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Name
cs: Jméno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: About
cs: Popis

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
