Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Panels
eu: Panelak

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: About
eu: (r)i buruz

en: Asc
eu: Goraka
