Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: On
hi: चालू

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: About
hi: के बारे में
