Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Authors
is: Höfundar

en: About
is: Um
