Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Panels
oc: Escapolons

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: About
oc: A prepaus

en: Meta tags
oc: Balisas meta

en: Master
oc: Maître
