Uber Publisher Breaking News (7.0.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: On
fa: روشن

en: Reset
fa: بازنشانی

en: URL
fa: نشانی

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Headline
fa: عنوان

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
