Uber Publisher Breaking News (7.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: URL
is: vefslóð

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
