Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Next
az: İrəli

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq
