Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Apply
bg: Търси
