Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: On
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Headline
fr: Titre principal

en: Post to Twitter
fr: Poster sur Twitter

en: Administrative title
fr: Titre pour l'administration

en: Master
fr: Principal
