Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: On
he: פעיל

en: Reset
he: איתחול

en: URL
he: כתובת URL

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Administrative title
he: כותרת בממשק הניהול

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
