Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti
