Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: On
sv: På

en: Reset
sv: Återställ

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Headline
sv: Rubrik

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
