Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: On
th: เปิด

en: Off
th: ปิด

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร
