Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
