Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: On
ar: في

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: URL
ar: العنوان URL

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
