Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
