Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
